Miroslavst

Jak poznat, že je auto sestaveno z několika dílů? Máte s takovým autem zkušenost?

Jak to poznám, že třeba předek auta není originál, ale je to „předělávka“ z jiného nebouraného auta?
Máte takové auto? Máte s tím zkušenost?

http://www.no­vinky.cz/finan­ce/225184-roste-pocet-zivotu-nebezpecnych-aut-svarenych-pokoutne-z-trosek.html

Nejlepší odpověď
venkovan

Laik to nepozná, jen výjimečně. Nebo musí vědět kde se takové díly napojují a podívat se na spoje.
Další se nechá ověřit síla laku, tím se pozná zda byl lak opravován, či zda je na celém autě stejná síla apod.
Chce to profíka co tomu rozumí a nebo jít pro nové do obchodu a nekupovat zajíce v pytli.

Další odpovědi
BEAES

Já si auto nechala prověřit v autorizovaném servisu, tak snad je jen z originálů. Je fakt, že když kupuješ v autobazaru,tak nikdy nevíš, kdo tam co namontoval.

cukrar

Miroslave, pokud „sbastlí“ vozidlo kutil, pozná to i kutil, pokud to „sbastlí“ profík, musí to poznat lepší profík. Pokud to udělá ještě lepší profík, musí se najít ještě lepší profík.
Většinou barvou bývá znečištěno něco, roh gumy, na spodku držák, šroubek je zatřen štětcem, po umytí odraz lesku je jiný, struktura „poměranče“ je jiná,
Každopádně to chce machra hodně světla, čisté auto, zvedák. Kouknout se pod tapecírunk, u zadních světel do „kapsičky“, zkrátka do míst, kde se špatně uklízí prach a smetí..