Hakunamatata

Jak poznat, zda jsem šílená či geniální?

Jedno z toho evidentně budu, jelikož se vychyluji z průměru…

Nejlepší odpověď
badisko

mam pro tebe smutnou zpravu ani jedno nejsi :D …

Další odpovědi
mosoj

Jestli ty jsi geniální, tak je tady asi 100 Einsteinů !!!! a v blázinci by jsi jen zabírala místo.

exit47

Vychýlení z průměru ještě nic neznamená.
„Šílenství je ztráta rozumového úsudku, pomatenost, nepříčetnost, bláznovství. Přesněji psychopatologie chápe šílenství jako různé formy pomatení a duševních chorob.“
Jinak IQ test ještě nemusí nic znamenat, protože někteří geniální lidé můžou mít jednostranné zaměření, které se při něm třeba neprojeví. Dál tu je sociální inteligence a spousta jiných aspektů, ale jestli ti to zlepší náladu, tak si určitě šíleně geniální =D

zjentek

zeptej se rodičů, co ti řeknou je sice lež, ale odpověď budou mít ve výrazech. Jinak taky lidé kolem tebe ti hodně prozradí ..tím, že je máš kolem sebe. Tak mrkni, kdo oni jsou ,)

www

Opět si úspěšně stanovuješ vlastní diagnózu 🙂 ?
Řeknou ti to jen odborníci na základě důkladného vyšetření!
P.S: hypochondrie je děs, dělej s tím už něco

Tw!st

IQ test ?