Avatar uživatele
Hakunamatata

Jak poznat, zda je žena těhotná nebo jen tlustá?

V dnesni době to lze tak nějak těžko zjistit a ja s tím mám často problém.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? bolak, zjentek, gagaga před 3894 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Máš 80 korun?

Já mám doma fonendoskop, zhruba za tudle cenu a doteď mě to teda nenapadlo, ale možná že to taky začnu zkoumat. Stačí když si ty dva gumový špunty na konci strčíš do uší a hadičku vsuneš paní pod tričko a budeš hledat srdeční ozvy dítěte.
Doplňuji:
Jo, a to sem ještě zapomněl, a když žádný nenajdeš, tak je to sádlo.

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Drap, pokud si nejsi jistý a nechceš ji urazit, radši se neptat.
Hakunamatata, někdy to nelze poznat…Bohužel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MK44

Asi máte na mysli: v dopravních prostředcích. Není až tak nutné, abyste to věděla. Zjišťování, zda je dotyčná těhotná, nemocná nebo přežraná nebývá nejšťastnější zahájení konverzace. Dovoluje-li Vám to zdravotní stav, puste je sednout všechny. V prvých dvou případech je to ohleduplné a příkladné, aby ostatní věděli, jak se mají chovat k Vám, až budete „v tom“ nebo až se Vám zblázní štítná žláza. V posledním případě je to, minimálně, bezpečné. Když to cukne, je lepší, aby dotyčná seděla na sedadle než na Vás.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

v dnešní době těžko. Mám kámoše, kteří přísahají, že nemají v noci žádný styk (lednice, spíže), takže podle všeho musejí být těhotní, ale 100% určit to oba dva nijak nedokážou
Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/309097-sla-k-lekari-s-krecemi-zaludku-zjistila-ze-je-tehotna-a-za-15-hodin-porodila.html

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zeptat se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

jako že chceš pustit v autobuse sednout těhotnou a nepustíš jí protože nevíš jestli náhodou není jen tlustá? nebo jaký problém

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

čo sa týka iných žien, môže vám to byť jedno (leda by ste chcela o niekom drbať), nič vás po tom nie je.
čo sa týka vás, treba napred vyskúšať tehotenský test, prípadne navštíviť gynekológa.
V prípade tučnosti (obezity) doporučujem švihadlo, telocvičňu a diétu (nežrať).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Bolak: Nedávno jsme to (amatérsky) zkoušeli. S tím fonendoskopem to bylo ale dost na nic. Ucho na břicho bylo spolehlivé o několik měsíců dřív.

Hmmm a ta představa… Ucho na břicho… V autobuse… Paní, dovolíte??? 😉

před 3894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

hakuna .. minuly tyden jsem byla na Depesacich a v metru me pustil mladej chlapec sednout … :)
tak jsem se usmala , sedla a nedalo mi to , tak jsem se zeptala ( ze me to vrta v hlave , proc me pustil sednout .., jestli vypadam tak stare , nebo tehotne ..on chvilku vahal a protoze videl, ze se smeji, tak pak rekl : OBOJI ! :))
hned jsem si rikala, jestli to neni bolak … :)

  • iv-

před 3894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

ne ne, mě bys poznala hned, já bych se zeptal „paní, nechceš si sednout?“ a kdybys řekla že jo, tak bych se postavil a řval bych „vykliďte prostór! vykliďte prostór!“ a pak bych propohlavkoval lidi na všech 4ech sedalech okolo a vysvětlil jim, že se musej zvednout, jinak se nevejdeš..

před 3894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

jenom 4 ? :(
to bych se jeste porad mackala :(

před 3894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

no né, to jenom aby ses vopřela, víš co..

před 3894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

myslite TO , co me studi na kolenou , kdyz sedim ??

před 3894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

aby nohy nenesly takovou váhu..

před 3894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Nebylo to přece jen kvůli těm nadbytečným XXXL, jak tvrdíte, proto volil tu „příjemnější“ variantu?

před 3894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

a ono ne bolak, ale hakuna ;)

před 3894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

🙂

před 3894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

🙂

před 3894 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy