Hakunamatata

Jak poznat, zda je žena těhotná nebo jen tlustá?

V dnesni době to lze tak nějak těžko zjistit a ja s tím mám často problém.

Nejlepší odpověď
bolak

Máš 80 korun?

Já mám doma fonendoskop, zhruba za tudle cenu a doteď mě to teda nenapadlo, ale možná že to taky začnu zkoumat. Stačí když si ty dva gumový špunty na konci strčíš do uší a hadičku vsuneš paní pod tričko a budeš hledat srdeční ozvy dítěte.
Doplňuji:
Jo, a to sem ještě zapomněl, a když žádný nenajdeš, tak je to sádlo.

Další odpovědi
Deli

Drap, pokud si nejsi jistý a nechceš ji urazit, radši se neptat.
Hakunamatata, někdy to nelze poznat…Bohužel.

MK44

Asi máte na mysli: v dopravních prostředcích. Není až tak nutné, abyste to věděla. Zjišťování, zda je dotyčná těhotná, nemocná nebo přežraná nebývá nejšťastnější zahájení konverzace. Dovoluje-li Vám to zdravotní stav, puste je sednout všechny. V prvých dvou případech je to ohleduplné a příkladné, aby ostatní věděli, jak se mají chovat k Vám, až budete „v tom“ nebo až se Vám zblázní štítná žláza. V posledním případě je to, minimálně, bezpečné. Když to cukne, je lepší, aby dotyčná seděla na sedadle než na Vás.

zjentek

v dnešní době těžko. Mám kámoše, kteří přísahají, že nemají v noci žádný styk (lednice, spíže), takže podle všeho musejí být těhotní, ale 100% určit to oba dva nijak nedokážou
Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/309097-sla-k-lekari-s-krecemi-zaludku-zjistila-ze-je-tehotna-a-za-15-hodin-porodila.html

Drap

Zeptat se.

ponovotny

jako že chceš pustit v autobuse sednout těhotnou a nepustíš jí protože nevíš jestli náhodou není jen tlustá? nebo jaký problém

arygnoc

čo sa týka iných žien, môže vám to byť jedno (leda by ste chcela o niekom drbať), nič vás po tom nie je.
čo sa týka vás, treba napred vyskúšať tehotenský test, prípadne navštíviť gynekológa.
V prípade tučnosti (obezity) doporučujem švihadlo, telocvičňu a diétu (nežrať).

Dochy

Bolak: Nedávno jsme to (amatérsky) zkoušeli. S tím fonendoskopem to bylo ale dost na nic. Ucho na břicho bylo spolehlivé o několik měsíců dřív.

Hmmm a ta představa… Ucho na břicho… V autobuse… Paní, dovolíte??? 😉

gagaga

hakuna .. minuly tyden jsem byla na Depesacich a v metru me pustil mladej chlapec sednout … :)
tak jsem se usmala , sedla a nedalo mi to , tak jsem se zeptala ( ze me to vrta v hlave , proc me pustil sednout .., jestli vypadam tak stare , nebo tehotne ..on chvilku vahal a protoze videl, ze se smeji, tak pak rekl : OBOJI ! :))
hned jsem si rikala, jestli to neni bolak … :)

  • iv-

bolak

ne ne, mě bys poznala hned, já bych se zeptal „paní, nechceš si sednout?“ a kdybys řekla že jo, tak bych se postavil a řval bych „vykliďte prostór! vykliďte prostór!“ a pak bych propohlavkoval lidi na všech 4ech sedalech okolo a vysvětlil jim, že se musej zvednout, jinak se nevejdeš..

gagaga

jenom 4 ? :(
to bych se jeste porad mackala :(

bolak

no né, to jenom aby ses vopřela, víš co..

gagaga

myslite TO , co me studi na kolenou , kdyz sedim ??

bolak

aby nohy nenesly takovou váhu..

annas

Nebylo to přece jen kvůli těm nadbytečným XXXL, jak tvrdíte, proto volil tu „příjemnější“ variantu?

ponovotny

a ono ne bolak, ale hakuna ;)

annas

🙂

gagaga

🙂