RQLM

Jak poznat teplotu v plynové troubě? Existují nějaké teploměry?

Doplňuji:
Jaké maximální teploty dokáže dosáhnout plynová trouba, nemáte odhad?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ano existují třeba tady:
http://www.srov­nanicen.cz/q/te­plomer%20do%20t­rouby/

Další odpovědi
tom004

Dá,se i koupit,a ninstalovat na vnitřní plochu skla.Dražší modely,je mají integrované.
Doplňuji:
Odhaduji,tak,ko­lem 300°C.

anonym

Je to různý,ale v průměru tak 250°C.Než jsem si vyměnila sporák,tak jsem léta používala plynovou.Mně např.pekla víc,než sousedce,bylo to také prý seštelováním přívodu plynu k hořákům.