Clarissa

Jak poznat pilotky (brýle)

Chtěla bych koupit příteli pilotky, konkrétně od polaroid. Ale nejsem si jistá zda mají ty správný skla. Trochu v tom tápu. Pokud jde o nožičky, vyhovují mu klasický pevný. Našla jsem jedny zde, ale nejsem si jistá:
http://www.i-bryle.cz/zbozi/10629/Bry­le/slunecni-bryle/4139-A.html

Budu děkuji za informace a případně i doporučení či odkazy na konkrétní brýle.
Doplňuji:
Pokud víte o lepších brýlích od jiné značky nebudu proti

Odpovědi
Hamon

Nosím normální brýle, plastová. Tmavá skla zakulacená podél hlavy. Budu se muset zamyslet, jestli nosím ty správné. Zatím se mi na letišti nikdo nesmál, ale možná se smějí, až když vzlétnu a když přistanu, zase přestanou…

arygnoc

skúste navštíviť optiku.