Cindy

Jak poznat padělek kabelky Prada?

Koupila jsem kabelku Prada. Přišla poštou, kde je certifikát kvality. Není vyplněn, tzn. že tam není ani datum, ani obchod, kde byla kabelka koupena. Je to padělek? Má někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
mojitek

Padělky oblečení,doplňků atd se dají poznat podle kvality materiálu,kvality šití,kvality galvanizovaných kovových součástí(přezka apod). Jestli třeba nekoukají zbytky nitě,podívejte se na rub sešitých částí -jestli je to tzv čisté,pěkné.Pokud je značka (nebo cokoliv) tvořeno šitím a jednotlivá písmena jsou spojena nití tak se jedná s největší pravděpodobností o padělek.Je toho víc podle čeho to lze poznat.Takhle to nejde odhadnout,nemáte ostrou fotku té tašky?

Další odpovědi
Drap

Jako laik nejsi schopna kvalifikovaně určit, zda se jedná o orginál či podvrh. Musíš se spolehnout na solidnost dodavatele, či si nechat vypracovat znalecký posudek.

mojitek

není zač......