Avatar uživatele
hubice

Jak poznat onemocnění, když mě bolí kolem pupku?

ahoj už druhý den mě to bolí kolem pupku někdy to jde do právého a levého podřiška ale stále mě to bolí kolem pupku když si klepnu na břicho tak to strašně bolí nevíte o co se jedná může to být zánět slepého střeva ? nebo něco jiného ? mám navštívím lékaře ?
Doplňuji:
už mě to tolik nebolí jen když si na to šahnu tak to bolí jen trošku u doktora jsem ještě nebyla mám si tam zítra zajít ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3383 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Jak? Nejlépe tím, že zajdeš k lékaři a nebudeš se spoléhat na laické diagnózy třeba zde 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Jak poznat onemocnění??
To je snadné – vystuduj medicínu…
:-O
Pupek je – pokud jde o břišní stěnu, nejrizikovějším místem a jeho bolestivost (či bolest v jeho okolí) může znamenat leccos. Kromě toho nemusíš být schopna přesně rozpoznat zdroj bolesti…
Upřímně? – mazej k doktorovi, IHNED!!
Doplňuji:
K Doplnění – já bych věděl (kdyby šlo o mne), zda k doktorovi jít nebo ne…
😉
Kohokoli mého blízkého bych ale přiměl k doktorovi zajít – ten ´ztracený´ čas za vyloučení případného problému stojí.

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

S bolestí břicha si není co zahrávat. Samozřejmě navštiv lékaře. Nemusí to být nic vážnějšího, ale jen lékař Ti řekne, co by to mohlo být. Bolest břicha může znamenat různé potíže nebo problémy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

může to být i zánět slepáku…ale obvykle ho doprovázíprůjem a zvracení…posléze i teplota, protože je to zánět…ale taky to může být i cokoliv jiného, třeba jen zaražené větry…ale tady nejsi na stránkách léčitelů na dálku, ani na lékařském konziliu, odbornou pomoc tu nehledej…prostě jdi k lékaři a to co nejdříve…klidně i na pohotovost…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Co to je za otázku???
To si opravdu myslíš, že z tvého popisu někdo pozná, co ti je?
To se musíš ptát, jestli máš jít k doktorovi, když tě něco bolí víc než den?
Jen ty a nikdo jiný ví, jak moc tě to bolí. Každá bolest něco znamená.
A doktor ti řekne proč a co s tím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Slepák u pupku?trochu vedle hihi.
https://www.go­ogle.cz/search?q=pu­pene%C4%8Dn%C3­%AD+k%C3%ADla&i­e=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=PSy5VKcCjfBo5Ku­AyAQ
Doplňuji:
Funna má zaražené větry hihi.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

nebude to dítě?? jinak jdi s tím k lékaři ,tady ti stejně nikdo nezjistí co to je.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek