Destiel

Jak poznat, jestli vás někdo má opravdu rád, nebo si jen dělá legraci?

Ahoj.
Poslední dobou mám trošku problémy s tím, poznat, jestli to se mnou kluci myslí vážně když říkají, že se mnou chtějí být.
Protože nejsem nijak hezká a mám stupidní třídu, jedna parta kluků se domluvila a dala za úkol jednomu z nich, aby předstíral, že se mnou chodí, a jakmile si dáme první pusu, ať mi dá kopačky a tím mě zesměšní před celou třídou.
A jak jste mohli uhodnout, přesně to se stalo.
Podobná věc se stala mojí kamarádce. Ta měsíc chodila s klukem, ten ji ale pustil k vodě hned po tom, co spolu byli v posteli. Prý chtěl jenom s.., o nic jiného tu nešlo.

Je tady něco, podle čeho můžu poznat, jestli mě má kluk vážně rád, nebo mě jen využívá?
Děkuji všem…

Odpovědi
Kepler

Opravdová náklonnost se projeví jen tak, že ti konkrétně nějak pomůže. A nemusí u toho vůbec kecat.

klumprt

Dělat trochu drahoty, aby se kluk musel snažit. Kdo si chce jenom dělat legraci, snažit se nebude.

anonym

Vždy jde jen o sex, nebo o peníze.

Ty by jsi se přeci také nevyspala s někým ošklivým a bez peněz, ať už by se k tobě choval jakkoli.

Ale kdyby dotyčný byl ošklivý, ale bohatý, bral by tě po světě, kupoval ti, co bys chtěla, tak by jsi se s ním vyspala klidně 100× za den, jen abys mohla tohle vše mít, protože bez něj by jsi byla nikdo.

Zároveň kdyby dotyčný byl sice chudý, ale nádherný, tak by jsi si to s ním rozdala zaprvé kvůli požitku ze sexu, a za druhé kvůli tomu, aby jsi se chlubila před kamarádkami (nevím, jak to vy holky máte, ale spousta to tak dělá).

K otázce: Nejde naučit, jak to poznat, člověk to musí prostě vidět, a nebýt hloupý. Pro mě je dost jednoduché poznat, jestli člověk lže, nebo ne. Zkus se zaměřit na to, jak se prostě chová, jinak to nejde…