Avatar uživatele
Destiel

Jak poznat, jestli vás někdo má opravdu rád, nebo si jen dělá legraci?

Ahoj.
Poslední dobou mám trošku problémy s tím, poznat, jestli to se mnou kluci myslí vážně když říkají, že se mnou chtějí být.
Protože nejsem nijak hezká a mám stupidní třídu, jedna parta kluků se domluvila a dala za úkol jednomu z nich, aby předstíral, že se mnou chodí, a jakmile si dáme první pusu, ať mi dá kopačky a tím mě zesměšní před celou třídou.
A jak jste mohli uhodnout, přesně to se stalo.
Podobná věc se stala mojí kamarádce. Ta měsíc chodila s klukem, ten ji ale pustil k vodě hned po tom, co spolu byli v posteli. Prý chtěl jenom s.., o nic jiného tu nešlo.

Je tady něco, podle čeho můžu poznat, jestli mě má kluk vážně rád, nebo mě jen využívá?
Děkuji všem…

Zajímavá 0 před 2715 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Opravdová náklonnost se projeví jen tak, že ti konkrétně nějak pomůže. A nemusí u toho vůbec kecat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Dělat trochu drahoty, aby se kluk musel snažit. Kdo si chce jenom dělat legraci, snažit se nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vždy jde jen o sex, nebo o peníze.

Ty by jsi se přeci také nevyspala s někým ošklivým a bez peněz, ať už by se k tobě choval jakkoli.

Ale kdyby dotyčný byl ošklivý, ale bohatý, bral by tě po světě, kupoval ti, co bys chtěla, tak by jsi se s ním vyspala klidně 100× za den, jen abys mohla tohle vše mít, protože bez něj by jsi byla nikdo.

Zároveň kdyby dotyčný byl sice chudý, ale nádherný, tak by jsi si to s ním rozdala zaprvé kvůli požitku ze sexu, a za druhé kvůli tomu, aby jsi se chlubila před kamarádkami (nevím, jak to vy holky máte, ale spousta to tak dělá).

K otázce: Nejde naučit, jak to poznat, člověk to musí prostě vidět, a nebýt hloupý. Pro mě je dost jednoduché poznat, jestli člověk lže, nebo ne. Zkus se zaměřit na to, jak se prostě chová, jinak to nejde…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek