sardinie

Jak poznat, jestli jsem spíše brankář / obránce / útočník?

Nejlepší odpověď
Emefej

Pokud hraješ v brance, jsi spíše brankář. Pokud hraješ v obraně, jsi spíše obránce. Pokud hraješ v útoku, jsi spíše útočník.

Další odpovědi
gecco

Jen doplním kolegu Emefeje → pokud to nepozná ani tvůj trenér, jsi na hřišti, nejspíš, nadbytečný…
😉

luky.1986

Jestli mas dobrou strelu od modry, bavi te narazet frajery v rohu, preslapovat po zadu ze ubruslis utocnika k mantinelu, kde to skonci strasnym ,,stromem,, , jsi obrance:)))) jestli kazdej tvuj najezd skonci golem, jsi ,,hracicka,, jsi utocnik, jestli mas dobrou kondicku, prihravku a vyhrajes kazdou buly, jsi centr:)) no a jestli mas fotra, kterej ti koupi vyzbroj za 50 000k, neumis moc bruslit, muzes to zkusit v brane:)))

bolak

Pokud neumíš střílet, tak seš obránce.
Pokud seš levej na ruce, tak nemůžeš bejt brankář.