jak poznat délku kravaty

po dvakrát když jsem koupil nyní kravatu tak se mi zdá kratší než ty co jsem koupil dříve. Jak poznám, když je kravata zabalená kterou si kupuji

Nejlepší odpověď
Ing.internet

Baghira: Souhlasím s kolegou. Při zavázání kravaty by se měla špička kravaty, nepatrně dotýkati horního okraje pásku.

Další odpovědi
baghira

Kupovat ve slušném obchodě, kde ti ji rozbalí a předvedou. Kromě toho délka kravaty na krku je ve značném rozmezí závislá na tom, jak si ji uvážeš.