England1522

Jak poznáme vážného člověka?

Jak poznám, kdo je vážný člověk?
DĚKUJU

Nejlepší odpověď
Conchus

Velmi těžko, záleží až na verbálním projevu. Ale pozor, ze své zkušenosti vím, že „vážní“ lidé mají ukrutný smysl pro humor.

Další odpovědi
Kepler

Mám problém s definicí „vážného“ člověka. Seriózní? Přísně logický? Neschopný humoru? Skeptik? Jakého myslíte? Nebo by měl mít všechno dohromady, nebo něco úplně jiného?

marci1

Stručně řečeno: není veselý. 🙂 Je strohý, upjatý.

anonym

To bys mě musel vidět.

Kepler

Marci, to mi spíš sedí na člověka nešťastného a introvertního. Jeden druh „vážných“ lidí něco řekne, okolí se může pos..t smíchy, a on nehne ani brvou. Páč ví své. Možná člověk pouze inteligentní?