kablik

Jak poznám zralost feferonky?

Pěstuji si v květináči takový ty dekorační papričky, napřed jsou bílé nebo zelené pak oranžové a nakonec krásně červený ale jak poznat úplnou zralost (možná to ani není důležitý) pálí stejně jako čert.Budu je postupně sklízet a sušit na niti, protože je chci použít tak jednou týdne do buřtguláše.Nedá se to spotřebovat často.Máte s tím nějaké skušenosti?

Nejlepší odpověď
zjentek

https://www.go­ogle.cz/search?q=zra­lost+feferonky&i­e=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=MDv4VYrwEIm­qsgH9rbvAAw
..některé sklízím už zelené, když je naložíš, zůstanou zelené ..ostatní ti krásně zčervenají i po utržení