partep12345

Jak poznám značkové oblečení ?

Značkové oblečení

Nejlepší odpověď
marci1

Neprodává se na tržnicích. Bylo již zodpovězeno :http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-poznat-znackove-obleceni-od-napodobenin

Další odpovědi
klob1

že má značku?otázka co má být značkové oblečení?nevím,ale všechno je Čína,jen některé co se našije značka je dražší,ale stále zůstavá to samé..Když zapaltíš,tak můžeš mít všechno značkové avyrobí to pro danou značku.Tak to funguje všechno dneska už..Značkové už nevyrábí sám výrobce,ten jen max balí s tou svou etiketou,nic jiného..A nadšenci značky to je platí navíc,to samé,co koupí běžně.za méně..