luciano

Jak poznám, že pivo, které mi přinesli v restauraci, je zředěné?

Nejlepší odpověď
Drap

Jedině měřením, jinak se to nedá stoprocentně určit.Ale myslím, že to už dnes nikdo nedělá, nestálo by to za tu námahu.Jsou jiné způsoby jak ze zákazníka vytáhnout jeho peníze.

Další odpovědi
tom004

Jestli jsi takový pivař jako já,tak nemáš šanci ani kdyby to bylo 1:1.Ale nemyslím si,že by se to dnes dělalo.Jistější je dobré pivo,upravit cenou než vodou.

Jikra

Asi záleží na značce ale u Krušovické 12°okamžitě spadne pěna a pivo nemá pořádný říz.A o tom křtění piva pánové to byste se divili čeho jsou někteří čeští hospodští zlatokopové schopni.Nejen vodičkou ale i neznačkové lahvové pivo s prošlou dobou míchat se značkovým(v KEG sudu do kterého se podle vyjádření pivovaru nedá dostat) v určitém poměru a tuto podivnou chuť svádět na období švestek.Staří pijáci piva určitě už tuto hlášku slyšeli.Tak že nejen mírou ale i jinými kousky se dá šidit.

Michal Kole

Zředěné pivo má „slabší chuť“, pokud je zředěné moc.

Můžete si nechat přinést nové pivo nezředěné a pohrozit Českou obchodní inspekcí a Českou potravinářskou a zemědělskou inspekcí a možná i Krajskou hygienickou stanici pokud by lili nekvalitní vodu.

jmhad

V praxi se tohle nedělá.Je to trochu náročné a spíše bude malá míra.Jinak se to pozná podle chuti,ale i v tom je háček.Může to bát nekvalitní várka.

tatanka

Jikro,promiň, ale nevím jak bych do kegsudu načerpal tekutinu. Díky za radu, určitě ji nebudu používat neb by mě řemeslo fackovalo! Díky, jde jen o technickou stránku věci.