kikinulka

Jak poznam, ze nas vztah nema cenu?

Dobrý den, jsem s mým pritelem rok a pár měsíců. Prakticky spolu zijeme. Vidíme se každý den hned co přijdeme z práce. Poslední dobou se pořad hádáme, pořad na sebe hazime špínu a pořad si prosazujeme své. Miluju ho, ale když je na mě hnusny tak mám vztek. Někdy po mě zarve z ničeho nic. A poslední dobou pozoruji, že sleduje jiné zeny. Sex máme pravidelně každý den. Kde je problém? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Poznáš to jedině citem sama. V tom ti nikdo neporadí, protože nezná spoustu dalších informací. To že se dívá na jiné ženy považuji spíše za normální. Na tom bych neviděl nic divného. Jediné co můžete oba udělat, je o všem si v klidu promluvit. Pokud se budete i nadále stále hádat, lze předpokládat, že se to časem bude spíše zhoršovat.

Další odpovědi
iceT

To, že se vidíte každý den, taky může znamenat ponorkovou nemoc. Chtělo by to vyrazit někam alespoň na víkend každý sám, se svými přáteli,udělat si tak trochu odstup. Nemyslím přímo pauzu ve vztahu, to je rovnou počátek konce. Pak si budete mít o čem popovídat…

T'poy Tucker

Promluvte si spolu, pokud ucítíte že to dále nemá smysl, rozejděte se. Důležitá je chemie, ale pokud jste spolu šťastní, jen máte pár hádek, je to normální. Ale vše závisí hlavně na vás, jak vy to cítíte.

setapouch

Hledej odpoved na otazku proc jste spolu. Ta ti da odpoved na tvou otazku.

marci1

Poznáš to sama. Pokud máš pocit, že to není to pravé „ořechové“, tak se s ním rozejdi. ☹

arachis

Už ten fakt,že o tom přemýšlíš naznačuje,že se blíží konec,zabal to včas,nebo zabřednete do vztahu „ze zvyku“.

mojitek

to nejde takhle jednoznačně říct. Ale selským rozumem bych řekl,že jestli už vůbec přemýšlíš o tom „jestli ten náš vztah má vůbec cenu“ -tak to znamená ,že ne,protože kdyby měl,tak o tom nepřemýšlíš…