Amy9898

Jak poznám,že na mě někomu opravdu záleží?

Nejsem si jistá,jestli mu mám věřit..jak to poznat?

Odpovědi
Nerevarin

Podle spousty věcí. Sám napíše, nebo zavolá. Má zájem se vidět. Poslouchá co řikáš a snaží se sdílet tvoje starosti a problémy. Semtam ti koupí nějakou milou maličkost. Je kontaktní a rád je blízko tebe. Při sexu se ti věnuje a dopřává ti předehry. Působí s tebou šťastně a dá se s ním domluvit, není otrávený. Je ochotný ti pomáhat, někam dojít, dojet pro tebe apod. Netvrdím, že musí provádět toto všechno na sto procent a vždy, aby to bylo měřítko toho že mu na tobě záleží, ale mohou to být vodítka jak to poznat.

luky.1986

Tohle nikdy neodhadnes.. ja se ridim tim, co a jak citim.. Kdyz to nevyjde a spalis se, nic nenadelas.. Pripadalo by mi hloupe byt do nekoho zamilovanej a z nejakyho maleho duvodu mu nedat sanci…