Lorelai

Jak poznám, že mi na účet přišly peníze?

Napadá mě jen den po dni to kontrolovat u bankomatu, jestli se částka nezměnila, jde to i jinak?

Nejlepší odpověď
anonym

Na přepážce.
A nebo elektronickým bankovnictvím.
Jak jinak?

Další odpovědi
Dochy

Některé banky dovolují nastavit upozornění na pohyb na účtě – po splnění zadaných podmínkek přijde upozornění buď emailem (zpravidla zdarma) nebo SMS (zpravidla za poplatek)

mosoj

Mně chodí každý pohyb na účtě na mobil i email.
Když platím kartou , okamžitě mně chodí SMS a vím že se manipuluje s mojí kartou. Většinou ještě nestačím odebrat nakoupené zboží a už pípá telefon.