Lorrien

Jak poznám, že mám zvýšenou teplotu, když má normální teplota je cca 35, 7 °C?

Mám to odpočítávat od ní, nebo to brát jako ostatní (od 37, 5 °C je zvýšená)?
Děkuji :)

Nejlepší odpověď
brillant

Při více než 37°C jde o zvýšenou teplotu, při 38°C jde o horečku.

Další odpovědi
anonym

Počítej od ´své´ normální teploty – ale zajdi si k doktorovi, aby ses ujistila, že tvá normální teplota vlastně nesignalizuje nějaké onemocnění.

Stingo

Každý člověk má zvýšenou teplotu od 37 stupňů. Když jí dosáhneš, cítíš, že s tebou není něco v pořádku.

mosoj

Máš zcela normální teplotu. Záleží kde a kdy se měříš.

http://thermo­val.cz/spravne-mereni.html?ut­m_source=google&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=cz-thermoval-search