Mika47

Jak poznam, ze mam alergii na lepek? Pry je to dedicne, je to pravda?

Moje 25ti leta sestra prave zjistila, ze musi dodrzovat bezlepkovou dietu, protoze ma alergii na lepek. Nikdy se to u ni moc neprojevovalo ale posledni rok mela problemy s travenim, nikdo nevedel z ceho to ma a porad zvracela… Pred tydnem sla jen tak na testy,jestli NAHODOU nema alergii na lepek a zjistila to. Jak je mozne, ze to nezjistila zdiv? A proc to lekari nezjistili?

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.ce­lostnimedicina­.cz/celiakie.htm?gclid=C­JzUjpegubYCFQMd3god­mC8Aug