Jak poznám, že jsem dosáhla orgasmu?

Nevím jak to vysvětlit, ale jde o to, že při milování zažívám s partnerem příjemné stavy, ale mám dojem, že k orgasmu nikdy nedojde, nemívám stavy „extáze“ o kterých se dočítám.Je možné, že jsou různé hloubky orgasmu? Také jsem se dočetla o anorgasmii, je možné, že je to moje příčina, i když žádnými psychickými poruchami netrpím?

Nejlepší odpověď
quentos

žena může prožívat dva druhy orgasmu – vaginální a klitoridální. Toho druhého dosáhnete snadno i sama drážděním klitorisu (poštěváčku) rukou a možná by pro Vás bylo nejlepší si to nejdřív sama na sobě vyzkoušet, jak to vypadá. Pak už to poznáte snadno. Jde o to, že přivést ženu k orgasmu není jednoduché. Budete-li chtít, poraďte se o různých tipech a tricích, jak na to, s odborníkem. Té anorgasmii bych zatím nevěřil – nemyslete hned na to nejhorší. Nejdřív bych vyzkoušel výše popsané.

Další odpovědi
anetadela1

Mě je 28,5 a orgasmu jsem dosáhla teprve před půl rokem. Už jsem to tady rozebírala, zkuste najít starší otázky. Já vždycky měla pocit,že se počůrám, ale právě kdybych to nechala až do konce, jako poslední půlrok, tak mám mokrý orgasmus už 12 let 😁
Ale neřeknu vám, jestli je to nutnost, být při orgasmu mokrá…

panenka

v žádnem případě bych si z tohoto žádnou hlavu nedělala.každá žena je jiná a taky každá žena dovršení orgasmu prožívá jinak.

Michal

Zachovejte klid.Orgasmus prožívá žena jinak,mokrý orgasmus není jediný.Máte-li vážné pochybnosti, navštivte odborníka sexuologa,aby jste se netrápila a žila plnohodnotný sexualní vztah.

afro.minerva

Anorgasmie? No, ony některé ženy mají slabší orgasmus a nebo ho prožijou až po porodu, ale myslím, že je důležitější, jestli se vám líbí sex s vaším přítelem. Není to přece jenom o orgasmu, ale taky o vzájemné blízkosti. A jestli nemáte pořádnej orgasmus, tak ať vám přítel během styku trochu poškádlí klitoris.

novaklen

Určitě to možné je. Jsou ženy, které při sexu orgasmu dosahují těžko. Mám kamarádku, která to má podobně. Pokud ale chcete orgasmu dosáhnout zaručeně, možná bych zkusila erotickou masáž. Vím, že právě ta moje kamarádka si to hodně pochvalovala. Pokud se nemýlím, tak ona na erotické masáže Praha chodí sem – https://mataha­risalon.cz/cs