obyč holka

Jak poznám, že ho miluju?

Nejlepší odpověď
marci1

V jeho přítomnosti Ti bude bušit srdce, kolem žaludku ucítíš „chvění“, budeš na něj pořád myslet. Ale pozor, nejdříve jej musíš důkladně poznat. Láska bývá mnohdy slepá a hluchá. 🙂
Jak poznám že ho miluji? Podrobně: http://cs.wiki­how.com/Jak-poznat,-%C5%BEe-n%C4%9Bkoho-milujete

Další odpovědi
led

Láske nerozkážeš, je slepá a hluchá.
K tomu neexistujú poučky. Je to o cítení, súzvuku medzi dvoma ľuďmi.

PS.
Ale určite to spoznáte pri „odchode“ partnera. Prajem vám, aby k tomu došlo čo najneskôr

anonym

u žen nevím, ale u mužů podle stupnice tvrdosti. (mastek, sůl kamenná,vápenec atd) 😁