baryyk500

Jak poznám že brzy přijde menstruace?

???????
Doplňuji:
jen pro info jsem holka ONA

Odpovědi
Mandice23L

Každý to má jinak. Jestli to chceš vždy vědět udělej si menstruační kalendář je nejspolehlivější. Jinak jsou takové příznaky, které Ti poradí jako větší hutě jak sexuálmí tak na jídlo.

Jádrohlod

Tak to se přiznám bez mučení.Nevím.Pokud jsi dle avatara ONA tak na to jistě přijdeš sama, pokud jsi zakuklený ON tak na to jdeš pěkně od lesa !! Filuto.
Doplňuji:
Tak to sorry ! Snad na ty otázky (myslím všechny co tu máš) , nějaká roba zkušená odpoví. Hezký den!

Coliffe

Každý to pozná jinak. Někoho dost bolí břicho, někdo to necítí a zjistí to až potom…