Jak poznám u zásahu o jaký typ hasičské jednotky se jedná?

Všichni jsou u zásahu oblečeni na jedno brdo. Kdo z nich je HZS ČR nebo podniku, SDH obce nebo člen hasičského sdružení (občanské sdružení, spolek). U PČR, MP a bezp. agentury to jde poznat hned, mají rozdílné uniformy.

Nejlepší odpověď
baghira

Jako hasiči ti to může být jedno – podléháš akorát svému veliteli jednotky, který podléhá veliteli zásahu, a ten ví, kdo všechno mu tam přijel – je to jeho džob a ne tvůj.
Jako vyhořelému ti to může být taky jedno – máš úplně jiné starosti.
A jako čumilovi ti to může být tím tuplem jedno.

Název jednotky bývá napsaný na autě.

Další odpovědi
tom004

A není to úplně jedno z jaké jednotky jsou? Důležité je,aby pomohli.Potom se jich klidně můžeš zeptat.