láďa1

Jak poznám,u kterého operátora je tel číslo??Po přechodu k jinému číslo zůstává a z předčíslí nic nepoznám.

Nevím kam volám-pokud mi neřeknou"voláte do sítě....."
Doplňuji:
K čemu to potřebuji????Drape abych věděl kam volám!!!Nechci krmit drahé operátory,asi je výhodnější volat do vlastní sítě!!!!

Nejlepší odpověď
beer

Jen tak, jak uvádíš. Jinak se to nepozná.

Další odpovědi
Drap

K čemu to potřebuješ vědět ? Jen podle čísla to nepoznáš

anonym

Nepoznáš.

mosoj

Pokud voláš na číslo které jako mateřské patřilo nějakému operátorovi a bylo dodačně přenesené, informuje operátor na začátku volání, že voláte do sítě jiného operatora.
Doplňuji:
Ale jinak je mně to houby platné. Když tam potřebuji zavolat musím to akceptovat.

terry

Uklidni se. Proč ty vykřičníky?
Pořiď si výhodný tarif a neřeš, do které sítě voláš.
Ale…u operátorů nehledej.