Mucillinka

Jak poznám toho „pravého“ ?

Nejlepší odpověď
annas

Jakou máte představu?
Sníte o princi na bílém koni, o úžasném chlapovi, který vás bude ochraňovat, se vším pomáhat a milovat vás takovou, jaká jste?
Navíc bude vtipný, chytrý, tolerantní a samozřejmě taky sexy. A bude mít hezkou sumičku na konntě. Ale bude to ten pravý…

Stačí poslouchat svoje srdce … to vám napoví. Potkáte se, přeskočí jiskra a a to je ta praví chvíle .. Budete se na sebe těšit, společně radovat, prožívat hezké chvíle.. zkrátka bude to normální člověk, se všemi chybami, žádný princ …

Třeba bude tím pravým partnerem na celý život, někdy to však tak není … I to se může stát…
Doplňuji:
Omlouvám se za překlepy … na kontě, ta pravá chvíle… bude to ten pravý?

Další odpovědi
Drap

Někdy se to pozná na první pohled a někdy na to nestačí celý život.

fcoop

Na to návod neexistuje.
Prostě to buď vyjde,nebo ne.
Obyčejně to bývá něco mezi tím.

quentos

to se popsat nedá – budete s ním a zkrátka budete vědět.

Saurus

Nepoznáte, to zjistíte až během manželství :)

barnajka

Pokus-omyl, pokus-omyl, pokus-omyl…

Až pak najednou přijde další pokus,… ale už bez omylu. To bude zřejmě ten „pravý“ pro tebe ;)

DDarent

Tak, že neni levej

Valky

Nepoznáte. Je to jen na pocitu – když se na něj podívate a vidíte budoucnost – manželství, děti, rodina atd… Tak je to pro Vás momentálně ten jeden jediný – ale pokud je pravý nebo levý ??? Na to Vám nebude stačit život.. :)

anstajn

Až poznáte vesmírnou svatbu která je spojením duší , to ostatní bude vedlejší !!!