cernejcaj

Jak poznám šatního parazita?

Dobrý den, nevíte, co by mohli být malé černé asi milimetrové tečky na bavlně, přichycené jakoby na vlákýnku pavčiinky? vystříkání savem a praní na 90 nepomohlo. není to třeba zárodek mola? děkuji

Odpovědi
beer

Pokud by to mělo být živočišného původu, mohly by to být hnidy vší http://jaknav­si.blog.cz/1209/jak-vypadaji-hnidy-a-vsi-ve-vlasech Jenže to bys poznala už předem svěděním po kousancích od dospělých vší a také nevím z jakého důvody by byly hnidy uchyceny na tkanině..
Další možností je, že původ nebude živočišný, ale fyzikální – znečištění cizí látkou.
Pro přesnější stanovisko by byla potřeba makrofotografie.
Názor

arygnoc

žmolky?

čo tak foto?

inak medzi nami, človek už od samej podstaty koexistuje s rôznymi tvormi (i parazitmi) …