3Hoopy6

Jak poznám originální kabelku armani jeans?

Našla jsem na internetu kabelku armani. Je plastového vzhledu a má v předu znak AJ. Některé tyto kabelky mají v písmeně J kamínek a některé ne. Nechápu proč to tak je?

Odpovědi
anonym

Na těchto internetových a aukčních stránkách se to padělky jen hemží.Vím,že to není ta správná rada,ale jen kamený obchod dá záruku,nech si ukázat certifikát pravosti.
Doplňuji:
kamenný

Drap

Jako laik slušnou napodobeninu nepoznáš. Jednině certifikát, a i to neni stoprocentní.

iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/problem-s-aukrem-neopravnene

pan_man

Rozeznat originální kabelku od padělané dovede například soudní znalec. Pokud kupujete kabelku a chcete mít jistotu, že kupujete originál, tak jediná dobrá rada je nakupovat u spolehlivého a renomovaného prodejce, tzn. například v buticích ve velkých obchodních centrech popřípadě na internetu u renomovaných eshopů typu www.dumkabelek.cz atd.