zdenda68

Jak poznám lásku

Ahoj, chtěl bych se zeptat jak poznám láskU?? Svojí holce říkám, že ji miluju, ale jak poznám nebo jak vím, že nneí ještě něco víc než ta moje láska k ní?? jak se liší opravdové ,,milování,, od ,,mít hodně moc rád,,? proč se říká že doopravdy milovat.. nebo poznat uplně pravou lásku dokážeme až třeba ve 20?

Nejlepší odpověď
quentos

pokud Vám v přítomnosti dané osoby buší srdce jako o závod, že ho cejtíte v krku, v hlavě a v kalhotech, třesou se Vám kolena, myslíte na ni, kudy chodíte, a máte sto chutí vykřičet výše uvedené city do světa, pak si můžete být jist, že opravdu milujete.

V opačném případě jste ji pouze sbalil pro fyzickou přitažlivost a s láskou to nemá co dělat.

Další odpovědi
Damiana

Myslíš, že už ve dvaceti? Někdo ji hledá marně celý život! A někdo se zase umí tak zamilovávat, že jich pozná za život hodně! Ale je to krásně romantická otázka k zamyšlení se nad vlasním vztahem – ať je tázaný v jakémkoli věku a parterství. Podle mně je to tehdy, když cítíš, že se o toho druhého bojíš, věříte si a znáte i své chyby, neshazujete jeden druhého, máš takový ten vnitřní pocit jistoty, že tady je ti krásně, můžeš se spolehnout, těšíte se na sebe. Když nevolá, nepodezíráš, ale máš strach jestli se nestala nehoda a něco se mu nestalo, myslíte na sebe a vážíte si jeden druhého, neurážíte se, máte svá tajemství a gesta, která jsou jen vaše, víte, co na toho druhého platí, když ho něco trápí, pomáháte si, rozumíte si… No je toho dost, takhle se snažím žít já. Určitě (podle mne) láska není o dokonalém vzhledu (i milovaná osoba bude mít někdy rýmu – přinejmenším a narozeniny jsou každý rok) nebo nadité prkenici (stát se může cokoli). Ale myslím, že povrchní sobec a líný lakomec může zlomit hodně srdcí, ale nakonec se stává, že to nějaký ještě větší milostný gauner provede jemu. Lásku poznáš, když se budeš se svou milou cítit opravdu šťastný a budeš vědět, že ona je na tom stejně. Pro mě je krásné, když mi manžel řekne, že mne miluje, ale ještě hezčí pocit mám, když poví, že je se mnou opravdu šťastný a nedovede si beze mne představit svůj život.

roxy52

To když na ní pomyslíš,tak se ti rozbuší srdce,chceš s ní být co nejvíc,myslíš na ní 24 hod.denně.A vů­bec celkově děláš věci,při kterých uvidíš že je šťastná.Jestli něco takovýho prožíváš,tak to prožívej naplno,protože ve většině případech to nikdy dlouho netrvá.Jsou sámo i vyjímky.

terry

Láska se od zamilovanosti požná až po cca 2 letech. Když vztah nezevšední a překoná se i pár problémů, které mohou a nemusí přijít.