Jak poznam kvalitu testovin?

Jake testoviny jsou opravdu chutove nejlepsi a jak poznam kvalitu testovin?

Odpovědi
motejlinka

Rychlým vodítkem, jak poznat kvalitní těstoviny, je doporučená doba vaření na obalu… Kvalitní těstoviny je třeba vařit až 12 minut. Nekvalitní jsou již po 8 doporučených minutách slizské a blátivé. Kvalitní jsou zásadně ty z tvrdé pšenice. Jsou trošku drsnější,lépe tak drží omáčku.

vito

Nejlépe je vyzkoušet a najít si takové co vám budou vyhovovat. Řešením je také si dělat těstoviny čerstvé z vajec a mouky.