DIH

Jak poznám který aplikace mi půjdou na BlackBerry?

Doplňuji:
Když má vlastní operační systém????

Odpovědi
Bedy

Navštivte obchod Blackberry World, kde je řada aplikací a her ke stažení i zdarma. Nejjednodušší vol­ba.

magorvkleci

Asi jde o aplikace pro Android?
Chodí jen na BB 10, a doteď chodily jen konverze pro Android 2.3, odteď (od BB OS 10.2.1) i přímo stažené .apk pro Android 4.2.
Jenže jestli nějaká konkrétní aplikace chodí nebo chodí bez problémů nebo se dobře ovládá (třeba kvůli rozlišení Q10), se obecně nepozná, je třeba se kouknout po fórech.