koník.

Jak poznám, která odpověď na www.odpovědi.cz je pravdivá, nebo alespoň nejblíže k pravdě?

verifikace

Nejlepší odpověď
anonym

U explicitních odpovědí bývá odkaz, kde si můžeš verifikovat.
Tady jde spíše o správnost, protože pravda je relativní, ta hraje roli u názorových otázek.
Takže tvá otázka je v principu chybně formulovaná.
P.S. Na to, že je to tvoje první otázka po registraci, si dost troufáš, možná by ses měl nejprve zorientovat a pak teprve zpochybňovat regulérnost něčeho, co jsi sám nevytvářel.
Doplňuji:
Jak vidno, nedokázal sis vzít k srdci vstupní ponaučení, 56 otázek versus 4 užitečné odpovědi za 9 měsíců, přičemž jen jedinkrát ses uráčil dát palec za snaživé odpovědi.
Není už na čase, se po 3/4 roku nad sebou konečně zamyslet?

Další odpovědi
Drap

To už si bohužel musí každý posoudit sám

baghira

Tady je celkem dobrá zpětná vazba – pokud někdo napíše vyložený nesmysl, ostatní to obvykle uvedou na pravou míru (pokud jim tu otázku nezamkneš před nosem :D ale za to si budeš moct sám)

led

Dôveruj, ale preveruj.
Pri odpovediach, kde by sa mohlo niečo poškodiť aj keď vyzerajú vierohodne, radšej preveriť! …a ešte jeden !
Je tu zopár ľudí, ktorí sa snažia odpovedať pravdivo, treba si to odsledovať.
Nebudem menovať, náhodou niekoho vynechám a dá mi potom škaredý fujbod. To radšej nie.

beer

Bohužel ne vždy to skutečně poznáš, ani počet palců nemusí být vodítkem.
Sice tady má pár lidí v profilu uvedenou oblast svých zájmů, ale skutečně jen pár. Proto bych doporučoval odborné dotazy pokládat v případě pochybností na odborná fóra a pak teprve konat. Pravdou ale je, že tam budeš na odpověď čekat pravděpodobně do té doby, než sedne odborník k PC. Tady se tím lidé většinou baví, a proto mohou odpovídat v podstatě ihned.

anonym

To nepoznáš nijak, ale většinou, když někdo lže (kromě ankety) tak ostatní řeknou, že onen uživatel, který lže, že lže a opraví ho.

kikinka2210

podle toho kolik má člověk který položil odpověĎ palců :) ;)