Houslovyklic

Jak poznám, kdy byla satelitní mapa v google mapách nafocena?

(Nevím, do jaké kategorie bych to měla zařadit…)

Odpovědi
Funna

mám dojem, že v té nové verzi už nijak…

led

Pokiaľ poznáte miesto na satelitnej mape, tak možno to hlavne podľa rozostavanosti miest a ciest.Obdobie dňa podľa tieňa, ročné obdobie podľa oblečenia, stromov, trávy i vtákov. Na záberoch z Bratislavy sa mi u mnohých podarilo pomerne presne podľa týchto znakov určiť dobu fotenia. Prirodzene musíte sa spustiť čo najnižšie.

arygnoc

čiste teoreticky (neskúšal som a nemám čas skúšať) z metadat zo stiahnutého satelitného snímku.