aramah

Jak poznám kdo mi klik na nominaci?

Nebo obráceně ví to ten, nominovany?
Kdo mu klik?

Nejlepší odpověď
anonym

Nepoznáš, toto zobrazení program neumožňuje a zatím se o změně neuvažuje.
Zdá se, že z množství četných podnětů se možná po delší prodlevě promítnou jen drobné kosmetické a nenáročné doplňky.
Můžeme si tady o tom povídat, ale už bychom měli procitnout z iluzí, že vůbec můžeme bůhvíco změnit.
Smlouva o IT přestavbě byla naplněna a každé další úpravy představují jen další dodatky (rozuměj náklady).

Další odpovědi
terry

Souhlasím s Dr.Axl. Ale na druhou stranu – spokojení přítomní zvýší návštěvnost atraktivnost stránek. Oproti nespokonenosti, když bude počet přihlášení klesat.
To se ale uvidí až během času.
Myslím, že nárůst pubertálních registrovaných (soudě podle množících se otázek poslední dobou) prestiž těchto stránek nezvýší.

briketka10

to teda nevím co se tu řeší jé ??

Doplňuji:
ale měl by to ten nominovaný vědět jako ví, kdo mu dal bodíky, žejo :DD