manna

Jak poznám, jestli jsem těhotná, nebo mám uvařené vaječníky?

Je mi 16 let. Měla jsem nechráněný styk. On ani ja jsme nevedeli jestly jsem udělal do mě(je mladý a moc tomu nerozumý. Je mu 15). A tak jsem provedla vyplach teplou vodou. Po 14 dnech jsem provedla výplach vaří, studenou, vařící, studenou, vařící vodou. Teď je to 13 tydnů od styku. A já mám pocit že jsem těhotná. Mám větší bříško. Děloha se mi roztáhla. Prsa mám divná. A občas je mi blujmo. Poradíte mi co mám dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Drape, ty bys ji poslal ke gynekologovi? Já spíše k psychiatrovi!

Další odpovědi
Drap

Těhotenský test nebo návštěva gynekologa.

iceT

Kondomy jsou lepší než výplachy.....příště prosím laskavě nesouložte, když nevíte, jak se to dělá…

yuko

No, tady si snad nekdo dela z lidi srandu. To snad ani neni mozne…

annas

Co jsou uvařené vaječníky?