Nikinka202

Jak poznám, jestli mi stačí typ procesoru?

Mám Intel Core i5–4200U 1.6GHz s Turbo Boots až 2.6GHz. Systémové požadavky hry, kterou si chci koupit, jsou: Intel Core i5 2100 – 3.1 Ghz / AMD A8–7600 – 3.1 Ghz. Jedná se o hru Sherlock Holmes The Dvils Daughter. Stačí to? Předem díky :D

Odpovědi
kurec

http://www.sys­temrequiremen­tslab.com/cyri
najdi si tam tu hru pak klikni na modré tlačítko Can I run It ¨
Vyskočí ti tabulka se 2 možnostmi nech tam tu první a dej start stáhne se ti soubor Detection.exe tak na něk klikni on sám se podívá jaké máš komponenty v počítači (aby ses třeba nespletl v tom jaké máš komponenty :D) a když chvilku počkáš tak tam vydíš jestli ti to rozjede na min. nebo na recommended

lukas1912

napiš o jakou hru se jedna