Nikuuš

jak poznám do třech dnů že jsem těhotná? potřebuji ti vědět abych si mohla popřípadě pořídit pilulku „po“............

Nejlepší odpověď
radce

Do hodin to asi nepozná ani půnbůh. Pokud nemáš čisté svědomí, radši si pilulku vezmi. Až bude těhotenství poznatelné, žádná pilulka „po“ už nepo,ůže…
Doplňuji:
Oprava: Do 72 hodin…

Další odpovědi
Drap

Tak sama to určitě spolehlivě nepoznáš

Pájo

Nepoznáš. Pokud máš nechráněný pohlavní styk, je pravděpodobné, že otěhotníš (příroda to tak nastavila). Pokud těhotenství „není problém“, není třeba akce. Pokud otěhotnět nechceš, akce třeba je, neboť čím dříve, tím lépe. Zakup si v lékárně Postinor-2. Info k němu zde:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-se-doplaci-za-postinor

Je volně prodejný s omezením – při výdeji v lékárně vyplníš formulář.