vivatisCZ

Jak poznám co mi v PC zabírá nejvíce místa?

Nějaký program či soubor mi v PC zabírá opravdu hodně místa. Potřebuju se ho zbavit. Jak zjistím, který soubor v PC mi zabírá nejvíce místa. Jen dodám, že mám Win 8

Nejlepší odpověď
badisko

Vyzkousej toto ja to take pouzivam je to opravdu mala ulita … http://www.in­staluj.cz/tdp-x-ray-lite ale necekane vykona …vse mas ve nelice prehlednem grafu …muzes se hned dostat na omisteni souboru a klidne ho smazat …
jak rikam je skvely …
Doplňuji:
tady mas prirucku … http://www.tdp­.cz/images/dwn/xra­y/TDP_x-RayLite_manual.pdf

Další odpovědi
Kelt

Nezáleží na tom, otevři si Total Comander , dej si příkazy, hledat , potom rozšířené a dáš si velikost souboru, to si zaškrtneš a budeš hledat soubory větší než nějaká hodnota , třeba 100 kb a pořád budeš mít soubory, které tomuto vyhovují, Tak budeš zvyšovat tu hodnotu, až ti zbude ten největší soubor, který Ti zabírá nejvíce místa a odstraníš ho, spolu s dalšími přídavnými soubory z PC.

Hamon

Průzkumník samozřejmě umí hledat soubory podle velikosti.

deranged

Používám TreeSize.