McMiki123

Jak poznám březí kočku?

Máme doma kočku kterou jsme našly venku.Nevíme kolik jí je let ale koťata měla asi pětkrát.Teď nám pořád utíká a jeto čímdál častější jeto každou noc a každé ráno dokonce i odpoledne.Hodně stloustla a to venku nežere skoro nic ani doma pro ni nemáme žrádlo protože utíká.Nevíme jak to je dlouho co stloustla proto se ptám je naše kočka březí nebo jenom tlustá?
!PŘEDEM DĚKUJI ZA VAŠI ODPOVĚĎ!

Nejlepší odpověď
Drap

Zkušení chovatelé to většinou poznají pohmatem, jinak veterinář může vyšetřením určit stoprocentně