Zlatý

Jak pozná průvodčí kdo zatáhl za záchranou brzdu?

A bude dotyčný zinkasován na místě? A za jak dlouho potom se rozjede vlak?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jen co tě uvidí, tak mu bude jasné, že si to ty, pokuta na místě, a vlak se rozjede hned potom co tě z něj vykopne.

Další odpovědi:

Zlatý

Kde se za záchrannou brzdu zatahlo, pozná. Že jsi to udělal ty mu řeknou lidé z vagónu nebo kupé.

Zlatý

Na záchrannej brzde je blomba (správne, mala by byť), ktorú zatiahnutím roztrhnete. Aj keď menovite vás nikto nevidí, podľa roztrhnutej poistky sa vie, na ktorom mieste došlo k použitiu, záchrannej brzdy. Ak ste v kupe, kde je takto použitá záchranná brzda sám, máte smolu...
Vlak sa môže pohnúť, až po zistení príčiny použitia záchrannej brzdy, odstránenia prípadnej závady a opätovného natlakovania brzdového systému.
zdroj: vlastná skúsenosť, aj keď som nebola som taká "odvážna" ako vy :) ale zažila som to

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Pájo: Takže když mě nikdo neuvidí, tak jsem z obliga? :) Já myslel jestli na tom držadle není nějaká barva, podle který by mě potom identifikovali nebo tak něco... Předpokládám že policajti se asi nevolaj, aby snímali otisky, nebo jo?

Zlatý

bolak

zzzzz: nojo, ale tak přece nejsem blbej abych zůstával pod brzdou ne? přejdu do dalšího vagónu..

Zlatý

Lucijej

... bolaku, kde bereš jistotu, že opravdu nejsi?

Zlatý

bolak

věřím :)

Zlatý

Lucijej

věř a víra tvá tě uzdraví ;o)

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.