Avatar uživatele
bolak

Jak pozná průvodčí kdo zatáhl za záchranou brzdu?

A bude dotyčný zinkasován na místě? A za jak dlouho potom se rozjede vlak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? quentos, johana 56, briketka10, zzzzz před 3902 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Jen co tě uvidí, tak mu bude jasné, že si to ty, pokuta na místě, a vlak se rozjede hned potom co tě z něj vykopne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Kde se za záchrannou brzdu zatahlo, pozná. Že jsi to udělal ty mu řeknou lidé z vagónu nebo kupé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Na záchrannej brzde je blomba (správne, mala by byť), ktorú zatiahnutím roztrhnete. Aj keď menovite vás nikto nevidí, podľa roztrhnutej poistky sa vie, na ktorom mieste došlo k použitiu, záchrannej brzdy. Ak ste v kupe, kde je takto použitá záchranná brzda sám, máte smolu…
Vlak sa môže pohnúť, až po zistení príčiny použitia záchrannej brzdy, odstránenia prípadnej závady a opätovného natlakovania brzdového systému.
zdroj: vlastná skúsenosť, aj keď som nebola som taká „odvážna“ ako vy :) ale zažila som to

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Pájo: Takže když mě nikdo neuvidí, tak jsem z obliga? :) Já myslel jestli na tom držadle není nějaká barva, podle který by mě potom identifikovali nebo tak něco… Předpokládám že policajti se asi nevolaj, aby snímali otisky, nebo jo?

před 3902 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

zzzzz: nojo, ale tak přece nejsem blbej abych zůstával pod brzdou ne? přejdu do dalšího vagónu..

před 3902 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

… bolaku, kde bereš jistotu, že opravdu nejsi?

před 3902 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

věřím :)

před 3901 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

věř a víra tvá tě uzdraví ;o)

před 3901 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek