bolak

Jak pozná průvodčí kdo zatáhl za záchranou brzdu?

A bude dotyčný zinkasován na místě? A za jak dlouho potom se rozjede vlak?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Jen co tě uvidí, tak mu bude jasné, že si to ty, pokuta na místě, a vlak se rozjede hned potom co tě z něj vykopne.

Další odpovědi
Pájo

Kde se za záchrannou brzdu zatahlo, pozná. Že jsi to udělal ty mu řeknou lidé z vagónu nebo kupé.

led

Na záchrannej brzde je blomba (správne, mala by byť), ktorú zatiahnutím roztrhnete. Aj keď menovite vás nikto nevidí, podľa roztrhnutej poistky sa vie, na ktorom mieste došlo k použitiu, záchrannej brzdy. Ak ste v kupe, kde je takto použitá záchranná brzda sám, máte smolu…
Vlak sa môže pohnúť, až po zistení príčiny použitia záchrannej brzdy, odstránenia prípadnej závady a opätovného natlakovania brzdového systému.
zdroj: vlastná skúsenosť, aj keď som nebola som taká „odvážna“ ako vy :) ale zažila som to

bolak

Pájo: Takže když mě nikdo neuvidí, tak jsem z obliga? :) Já myslel jestli na tom držadle není nějaká barva, podle který by mě potom identifikovali nebo tak něco… Předpokládám že policajti se asi nevolaj, aby snímali otisky, nebo jo?

bolak

zzzzz: nojo, ale tak přece nejsem blbej abych zůstával pod brzdou ne? přejdu do dalšího vagónu..

Lucijej

… bolaku, kde bereš jistotu, že opravdu nejsi?

bolak

věřím :)

Lucijej

věř a víra tvá tě uzdraví ;o)