Jak pozna homosexual(v mem pripade lesba) jinou lesbu?

Napr.ve skole nebo jinde ve spolecnosti.Byla jsem parkrat zamilovana do holky,co lesba neni a velice me to zklamalo.Tak bych potrebovala par tipu. PS:Na seznamky se mi moc verit nechce...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na první pohled se to opravdu nepozná. To by jsi musela být jasnovidec.

Další odpovědi:

Pokročilý

Ahoj... No tak tohle se moc poznat nedá... Mě se taky většinou líběj hetero holky... Nějak nemám štěstí na holky co jsou jako já... U holek se to pozná těžko - není nikde napsáno, že se chovaj tak a tak, že se oblíkají podle nějakých osnov atd. U kluká to je lehčí většina homo-kluků je zženštilá, mají rádi světlý barvy, baví se víc s holkama, nejde jim moc sport, rádi se paráděj - gelujou vlasy atd... Prostě maj určité znaky gayů... Ale u holek nevím :( Jediná jistota je zeptat se! :)

Zlatý

tak to je těžký.
šance je 1/25 (to jsou ty 4 procenta, jestli je ten údaj vůbec pravdivý).
ve větších městech má menšina své (i neoficiální) místečka, kde se schází.

Zlatý

U kluka to zpravidla poznám - promluví, udělá několik pohybu a zježí se mi všechny chlupy na těle a proběhne mráz celým tělem. Ne, že bych proti této nemoci měl, ale prostě raději se chován trochu jinak, než o muže který má většinovou orientaci.
U holek nevím. Mám pocti,že by bylo lepší si prohlédnou vaše webové stránky. Asi je to o zkušenostech, šanci a podobně. Stejně jako když si namlouváme druhé pohlaví - taky to pokaždé nevyjde.
Jen bych ještě popřemýšlel, zda je to skutečnost - orientace na stejné pohlaví a nebo jen dočasná záležitost dána nějakou životní situací apod.

Obávám se, že žádné jasné tipy nejsou, krátké vlasy, košile, tenisky ideálně barevné, určitě ne dlouhé nehty, ale řídit se podle toho vždy nedá koukni schválně na tenhle vtípek jedné fotografky :) http://www.one-of-us.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.