Jak pozna homosexual(v mem pripade lesba) jinou lesbu?

Napr.ve skole nebo jinde ve spolecnosti.Byla jsem parkrat zamilovana do holky,co lesba neni a velice me to zklamalo.Tak bych potrebovala par tipu. PS:Na seznamky se mi moc verit nechce…

Nejlepší odpověď
Drap

Na první pohled se to opravdu nepozná. To by jsi musela být jasnovidec.

Další odpovědi
Toga

Ahoj… No tak tohle se moc poznat nedá… Mě se taky většinou líběj hetero holky… Nějak nemám štěstí na holky co jsou jako já… U holek se to pozná těžko – není nikde napsáno, že se chovaj tak a tak, že se oblíkají podle nějakých osnov atd. U kluká to je lehčí většina homo-kluků je zženštilá, mají rádi světlý barvy, baví se víc s holkama, nejde jim moc sport, rádi se paráděj – gelujou vlasy atd… Prostě maj určité znaky gayů… Ale u holek nevím :( Jediná jistota je zeptat se! :)

arygnoc

tak to je těžký.
šance je 1/25 (to jsou ty 4 procenta, jestli je ten údaj vůbec pravdivý).
ve větších městech má menšina své (i neoficiální) místečka, kde se schází.

zu

Obávám se, že žádné jasné tipy nejsou, krátké vlasy, košile, tenisky ideálně barevné, určitě ne dlouhé nehty, ale řídit se podle toho vždy nedá koukni schválně na tenhle vtípek jedné fotografky :) http://www.one-of-us.cz/cz/hlaso­vani1.aspx