Alča M.♥

Jak pozná holka, že se líbí klukovi? BEz toho, aby se ptala a moc s ním mluvila

Jak to kluci dávají (třeba i nechtěne) najevo?

Nejlepší odpověď
Tykeww

Kup si (eventuelně puč) nějakou knížku o řeči těla, je jich dost a takovýdle věci tam jsou taky.

Další odpovědi
anonym

Prostě se to pozná – podle toho, jak se na tebe dívá, že je s tebou často a nechce se mu od tebe odejít. Hledá si záminky jak ti být co nejblíž, jak se tě dotknout. Nemusí se to říkat, stačí ty krásné něžné náznaky, kterou jsou někdy cennější než všechna zamilovaná slovíčka.

huxa

jak kteří, postupem života se to naučíš možná poznat, nejde to vysvětlit

sEmprE

Budu mluvit za sebe – dívá se na tebe fakt úplně jinak, než na ostatní holky a to s velkou nervozitou, když už je v tvé přítomnosti, tak se mu moc nechce odejít a hledá si záminky pro to, aby mohl být v tvé přítomnosti co nejdéle, buď se na tebe hodně usmívá (nebojácný typ) nebo naopak když se na sebe podíváte, rychle ucukne (plachý typ)… a většinou je neschopný se s tebou úplně normálně a v klidu bavit. Toť asi tak. 🙂