SajmonModer

Jak požádat o autogram?

Ahoj,

chci se zeptat, mám adresu na jednu herečku, teda na talentovou agenturu, pod kterou je. Píšou u té adresy, že jestli chci její autogram, mám jim tam napsat. Můžete mi poradit? Ještě jsem nikdy o žádný autogram nepsal. Mám jim normálně napsat(anglicky, je to v USA), že chci její autogram a svou adresu, a to je vše? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Džuls

Ahoj, ja som takto niekedy dávno dostala autogram herečiek z Charmed. Stačí, ak tam anglicky napíšeš, že si ich veľký fanúšik a budeš rád, ak by ti poslali autogram, alebo podpiskartu. Ja som to písala mailom, odpovedali mi, a behom mesiaca mi prišla podpiska zo San Francisca 🙂