Karelcz

Jak pověsit triko, aby se časem nevytahalo okolo krku?

Tohle se mi děje často. Třeba triko od Bushmana. Věším to na ramínku a časem to mám okolo krku volné jako pro vepře. Pak to vypadá blbě a nedá se s tím nic dělat. Možná to je také tím, jak to sundavám. Za krk ale to je snad běžné.

Dík.

Nejlepší odpověď
anonym

Ty si sundáváš triko tak, že ho chytneš za ten otvor, co je kolem krku? No to se pak nediv, že je tam roztahaný. Dej si ruce před sebe křížem, chyť oběma rukama spodní kraj trika, drž, zvedni ruce, přetáhni tričko opartně.
A takhle taky ne, to je pak už vytahaný úplně celý
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Uwd3nCZtjEA

Další odpovědi
gecco

Bushman – pokud si dokážu uvědomit, je 100% bavlna…
😉
Sundávej si je za spodní okraj, do skříně je nevěš, ale skládej (naplacato) a na sušák je taky nevěš, ale pokládej naplocho…
Na druhou stranu – je to jen triko…
😉

marci1

Důležité je hlavně to, jak tričko svlékat. Samozřejmě zespodu (jak uvádí „Samba“).
Na videu máš návod, i když dívka jich má na sobě moc a funí u toho. 🙂
http://www.you­tuberi.tv/vide­o/975285-marcella-marcella-svlekani-tricek/

arachis

Na věšákové ramínko.