Miroslavst

Jak pověsit podkovu pro štěstí?

Jak správně pověsit podkovu pro štěstí? Měl jsem ji pověšenou tak, že to bylo obrázené U, což se mi líbilo víc, ale slyšel jsem názor, že by prý měla být právě pověšená jako to U, aby se z ní nevysypalo štěstí.
Tak jak to tedy je?

Nejlepší odpověď
annas

Radu najdete na stránce

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-povesit-podkovu-pro-stesti

Další odpovědi
panenka

Podkova se věší opačné U
tak pokud má být pověšena jako U jdu si jí dát tak jak má být

Děda Louda

Zásadně vždycky podkova pro štěstí směřuje svými „hroty“ nahoru, tedy jako písmeno U. Tak k domu přitahuje štěstí.