race02

Jak používat email na Nokia(Symbian) Belle? Nejde mi se připojit k emailovému klientovi.

Právě jsem si aktualizoval Symbian Anna na Belle a nevím proč to nejde. Děkuji za všechny odpovědi.

Odpovědi
anonym

S aktualizacemi takových platforem je lepší počkat až se objeví otázky na nedodělky návody a články ve fórech o Symbianu. Před aktualizací zálohovat veškeré soubory, to znamená zkopírovat, udělat obraz systému aby se mohl obnovit původní systém Anna. Nyní je nastavení čisté, musí se znovu vypsat nastavení účtů. Jde popsat problém podrobněji, co nejde, jak a kde?

Zdroj: http://mobile­net.cz/clanky/up­date-na-nokia-belle-ke-stazeni-prinasime-navod-jak-aktualizovat-8522/diskuze