Jak používat aplikaci snapchat?

Ahoj,moje kamarádka si stáhla snapchat(mám ho taky,ale jěště tomu moc nerozumím) zaregistrovala se,a prý když odevře tu aplikaci tak tam má nějaké obrázky(prý snapchatu) a okolo nejsou žádná tlačítka,na které by jste mohli kliknout.Co má dělat? A jak pokračovat? Děkuji.
Doplňuji:
No jo,to já mám taky,ale když si to ztáhneš a zaregistruješ a tu apku otevřeš poprví,tak to tam není.. :/

Odpovědi
JuddH

Vás neučí anglicky? Máš kliknout na obrázky, kde je duch.

Connie

No ja to mám tak ze když spustim aplikaci tak na lev straně dole mám čtverecek kde si mužů psát s přáteli a sdílet s nimi fotky a na pravý straně mám taky čtverecek a tam mám lidi co sleduju nebo nebo přátele a nebo jejich my story a uprostred mám tlačítko na foceni nic těžkýho

marci1

Odpovězené otázky na téma Snapchat : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=snapchat