sisi0110

Jak použít vodní dýmku?

Koupila jsem v Turecku vodnici, ale přes návod prodejce to nefunguje. Jak tedy připravit vodní dýmku k použití?

Nejlepší odpověď
sobol

Takhle to dělám já. Tabák dej to do alobalu (jen do jedné vrstvy) a udělej z něj placku cca 1 cm silnou (podle velikosti vodnice a jak dlouho budete chtít bafat) pak nožíkem zespoda udělej dírky a těma to polož na sítko. Na alobal položíš uhlík (dá se koupit ve větším tabáku kde prodávaj tabáky do vodnic), který zapálíš a rozfoukáš a můžeš začít. Ty tabáky do vodnice jsou většinou dost mokrý, takže bez uhlíku nehoří nebo špatně a je problém to utahat.
Přeji příjemně strávený čas s vodnicí a pozor moc nešlukovat, kdo není zvyklý tak hrozí zezelenání a ztráta obsahu žaludku.