robosobo

Jak použít LUXUSNÍ KŘESADLO 3v1 ARMY z obchodu omg.cz?

Dobrý den,
objednali jsme jako dárek z obchodu omg.cz luxusní křesadlo 3v1 army: http://skrz.cz/sle­va/smuhur (ano je to odkaz na skrz.cz, ale na omg již není k nalezení, je to obchod se slevami). A když jsme chtěly produkt vyzkoušet, jak funguje, nedokázaly jsme přijít nato, jak nato. Škrábeme tím plátečkem bůh ví čeho o tu slitinu, která se schovávala uvnitř „hliníkového” obalu ale nic. Už jsme zoufalí. Obchod ani neposlal návod. Děkujeme.

Nejlepší odpověď
Pájo

Princip vojenských křesadel je ve směs vždy podobný (jak již popsal Drap). Můžete prohledat internet a najít si některá instruktážní videa… je jich opravdu dost…např. zde:
http://www.you­tube.com/watch?v=O7U80T6­HruQ

Další odpovědi
Drap

Zlehka naškrábat na připravený , dobře hořící podklad, a prudčeji škrtnout a už to hoří. Nic složitého.

www

Použití pro ty, co kupují, neví co, proč a nač:

  1. Dárek někomu podobnému
  2. Využít to na dotazy na různých fórech, chatech ap.
  3. Uložit jako vzácný a neznámý exemplář pro obdiv dalším exotům
  4. Popelnice

Názor