JájsemRaibek

Jak použít klávesnici namísto pc myši?

Abych upřesnil dotaz, jde mi přesně o tuto situaci: Při vyplňování tabulky-tedy přihlašovacího jména stačí zadat první písmeno a rozbalí se nabídka se jménem/jmény, ale toto jméno dám do políčka jen tak, že na něj kliknu myší. Pak stačí stisknout tab a přesunu se na další políčko a doplním heslo a stisknu enter.
Jenže pro vybrání toho jména z nabídky potřebuji myš.
Jak to udělat, abych tam to jméno dostal, aniž bych musel myš použít?
Doplňuji:
No to právě nejde. Když zmáčknu tab, tak se posunu na heslo.
Ale šipka mě nenapadla, tak jsem to zkusil obráceně. Napsal první písmeno, zmáčkl šipku, tab a ono se to doplnilo a hned jsem byl na heslu.
Moc díky.

Nejlepší odpověď
Bedy

Nemusíte na něj klikat myší. Stačí se na to první políčko přesunout tabulátorem a zmáčknout šipku dolů. Má to stejný efekt, jako když na to kliknete myší.
Doplňuji:
Nemáte zač, možná že jsem to úplně ne dobře vysvětlil. Ale jsem rád, že se povedlo 🙂