jak potratit?

Dobry den, je mi 26let, mam 5-ti mesicni dcerku a jsem tehotna {opet}, bohuzel jsem to zjistila pozde a legalni potrat mi nikdo z lekaru neudela.
Ono se rika cim vic zena dite nechce tim vic se v brichu drzi.
Uz cvicim jak strhana, koupu se v horke vode, delam tezke prace abych samovolne potratila a ono nic.
prosim poradte mi nekdo zaruceny recept jak samovolne potratit.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Sice jako muž do toho nemůžu a ani nechci moc mluvit, ale asi nevíte, že se dítěte můžete legálně po porodu vzdát, zatímco chtít se ho "zbavit" v tomto stádiu by se dalo považovat za nelegální, a tak i odpovídání na to. Určitě se Vám nechce opět rodit, ale s potratem může taky přijít mnoho bolestivých komplikací... Doporučuji raději se dítěte po porodu vzdát, pořád měnši ostuda, než ho zabít.

Další odpovědi:

Stříbrný

Neporadím Vám asi nic lepšího, než to, co už Vám napsal uživatel GangstaHelper.
POtratem, tím spíš neodborným můžete vážně poškodit své vlastní zdraví a pokud by se Vám přeci jen podařilo si jej navodit, vezmete šanci na život vlastnímu dítěti a nikdy to nebudete moci vzít zpět.
Skutečně existuje možnost dát dítě po porodu ihned k adopci. Přemýšlejte nad tím, alespoň nebudete muset celý zbytek života trpět pocitem, že jste někomu ublížila a je mu někde u náhradních rodičů dobře.

Bronzový

Patřím mezi tu skupinu maminek, která je bohužel čím dál větší... patřím mezi maminky, které dělají vše možné i nemožné proto, aby otěhotněly a posléze donosily a porodily zdravé dítě.

Opravdu byste chtěla vědět co si o vás a o vaší otázce myslím???

Chápu, že situace není nejvhodnější... chápu, že nemusíte mít prostředky, zázemí atd na další dítě... ale proboha na to jste měla myslet dřív!

Dost ale kázání (za které se omlouvám, ale nemohla jsem jinak), pokud jste dočetla až sem dodávám ještě, že kromě morálního hlediska je zde opravdu ještě hledisko zdravotního rizika. Nejen, že si můžete ublížit, může dojít k poškození trvalého charakteru. A to, co se vám může stát nejhoršího je skutečnost, že nepotratíte, ale poškodíte plod natolik, že nakonec přivedete na svět nemocné či postižené dítě !!!

Prosím zvažte všechny své možnosti, včetně navrhované adopce. Děkuji.

Pokročilý

nebudu psát, co si o tobě myslím....jen jsem ti chtěla říct, že v ČR je strašně moc párů, kteří nemohou počít. Takže by jsi klidně mohla udělat dobrý skutek a dítě nabídnout k adopci. S potratem souhlasím, ale to co děláš ty je normální pokus o vraždu!!!

Myslím, že žádná normální máma by se v 5 měsíci těhu už svého maličkého nechtěla vzdát a obzvlášť, když už doma jedno děcko má- chápu, že jste možná v nelehké situaci - ale myslím, že nikdy neni nikde tak špatně - že když se nají 3 hladové krky, tak pro 4 by už nebylo místo..
A pokud o maličké opravdu nestojíte - poroďte, a dejte k adopci - alespoň dostane, co potřebuje a najde rodiče a hlavně mámu, která si ho s láskou bude vážit...
A nebo je ještě 3 možnost, že po porodu si budete rvát vlasy, jak jste mohla se chtít toho maličkého zbavit...

Pokročilý

taky bych asi děťátko donosila a pak dala k adopci

Pokročilý

Určitě raději cokoliv jiného než potrat...je spoustu párů, co děti mít nemůže a děťátka by se ujaly.

Diskuze k otázce

nekecej

a co když je mi 16 a myslím si že jsem těhotná a máma to vědět nemůže? :)
tak jako já to nosit nebudu jste se zbláznili ne ? :D

karabina

dobrý den, chtela jsem se vás zeptat jestli uz vite jak potratit taky delam vse a nic byla bych moc rada kdyby jste mi odpovedela

meg

víte, je to strašně těžké, závidím těm, kteří si tím neprojdou. mám šestiletou dceru, před rokem jsem díky jinému chlapovi mohla odejít z šestiletého vztahu, ve kterém jsem poslední rok prožívala neskutečná muka. psychického rázu a to jsem blíženec, sangvinik...i přes to, jsem se dostala do šílených stavů...tento chlap mě ze všeho vysvobodil, bylo to nádherné...je to rok...věřte nebo ne, miluji ho...plánovali jsme dětátko, mám dobrou práci, žádné problémy, šla jsem do toho z dobré vůle...nic méně jsem v 18 týdnu těhotenství a nevím jak dál...je to stejný, né-li větší psychický teror, pláču kudy chodím, né že bych byla přecitlivělá, jsem zvyklá na hodně, ale nadávky mé dceři, pro něj nevlastní, mě ničí...pro mě je tím nejlepším, nejúžasnějším a nejdražším a světěj....a poslouchat, jakej je to parchant,je ničivá...dneska, bohužel po štědrém dni, jsem si řekla, že to všechno zničím...on má syna, třletého...bylo mi hzrozně, když jsem viděla, jak se s ním musí loučit a odvézt ho své matce...brečel přitom a atmosféra, byla šílená...vlasntě jsem si ničím nepomohla, akorát jsem zničila dvě rodiny...svojí a jeho..je to šílený, holky...nikdy bych neřekla, že tohle budu psát...že budu nad takovou situací přemýšlet...jsem šlušná, úplně normální ženská, nekouřím, nepiju, mám práci, kterou stále vykonávám a přesto jsem se dostala do situace, kdy přemýšlím nad potratem...nevrátím co bylo...ale vím, že když si to nehcám, nebudu mít na výběr...budu tady muset zůstat, nechat si líbit nadávky a ničít tím svojí dceru...holky je to fakt těžký...zajímalo by mě, jak to dopadlo s pisatelkou, dotazovatelkou...

karabina

a už víte jak potratit pomoc te prosím

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.